logo

2-хонали, 54 м², 12/15 қават

199 999 USD

3 704 USD/м²

Artem VakarМулк эгаси
Жойшлаштирилган 18.05.2026
8 та кўриш
Сотувда 2 хонали квартира, 54 м²

Манзил

Toshkent, Yashnobod tumani, Toʻytepa mahalla fuqarolar yigʻini, Istiqbol koʻchasi, 41

Хонадон ҳақида

Умумий майдон

54 м²

Балкон

Балкон

Яшаш майдони

47 м²

Санузел

Бирлаштирилган

Қават

12/15

Тавсиф

ПРОДАЮ СВОЮ КВАРТИРУ

ЖК INFINITY * Ц-1 / С.Азимова

Комнат : 2

Этаж : 12

Общая площадь 47м2 + 7м2 лоджия

Уникальный дизайн

Техника Bosch

Сантехника Grohe

Умный дом / полный

Шикарный панорамный вид

В квартире есть: Кухня, Телевизор, Балкон, Кондиционер, Интернет, Кабельное ТВ, Телефон, Стиральная машина, Холодильник

SalomUy шарҳи

SalomUy да тақдим этилган Toshkent, Yashnobod tumani, Toʻytepa mahalla fuqarolar yigʻini, Istiqbol koʻchasi, 41 манзилида жойлашган кўчмас мулк — айнан сиз излаган вариант. Умумий майдони 54 м² бўлган 2 хонали квартира — яшаш ёки инвестиция учун фойдали харид. Ушбу вариантни балкон ва бирлаштирилган санузел жозибалироқ қилади. Ушбу ҳудудда қулай ҳаёт учун барча зарур шароитлар мавжуд: савдо марказлари, тиббий муассасалар, умумий овқатланиш масканлари.

Харитада

Текшириб кўринг, бу жойга етиб бориш қулайми?

Йўлни кўрсатиш

Эълон билан муаммо юзага келдими?

Бизга хабар беринг ва биз муаммони ўрганиб чиқамиз

Яқин атрофдаги эълонлар

2005045

65 000 USD

1 625 USD/м²

1 хонали, 40 м², 1-қават

Toshkent, Yashnobod tumani

2005025

39 700 USD

1 470 USD/м²

1 хонали, 27 м², 1-қават

/3

Toshkent, Yashnobod tumani

2005020

47 000 USD

1 880 USD/м²

1 хонали, 25 м², 9-қават

/9

Toshkent, Yashnobod tumani

2005010

184 000 USD

1 227 USD/м²

6+ хонали, 150 м², 1-қават

/8

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2005000

125 000 USD

2 778 USD/м²

2 хонали, 45 м², 8-қават

/10

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2003925

166 000 USD

1 844 USD/м²

3 хонали, 90 м², 4-қават

/10

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004955

330 000 USD

1 320 USD/м²

6+ хонали, 250 м², 7-қават

/8

Toshkent, Yunusobod tumani

2004935

120 000 USD

2 500 USD/м²

1 хонали, 48 м², 1-қават

/4

Toshkent, Mirobod tumani

2004930

29 200 USD

1 460 USD/м²

1 хонали, 20 м², 4-қават

/4

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004915

115 000 USD

1 643 USD/м²

3 хонали, 70 м², 4-қават

/9

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

Ўхшаш эълонлар

2004420

155 000 USD

3 298 USD/м²

2 хонали, 47 м², 4-қават

/13

Toshkent, Yashnobod tumani

2006430

148 000 USD

2 691 USD/м²

2 хонали, 55 м², 5-қават

/8

Toshkent, Mirobod tumani