logo
Савдолашиш мумкин

1-хонали, 38 м², 3/9 қават

67 000 USD

1 763 USD/м²

Saidbek SaidovМулк эгаси
Жойшлаштирилган 18.05.2026
2 та кўриш
Сотувда 1 хонали квартира, 38 м²

Манзил

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani, Avayxon mahalla fuqarolar yigʻini, 5-mavze, Qorasuv dahasi, Doʻrmon yoʻli koʻchasi, 48

Хонадон ҳақида

Умумий майдон

38 м²

Балкон

Балкон

Яшаш майдони

20 м²

Санузел

Бирлаштирилган

Қават

3/9

Уй ҳақида

Қурилган йили

2020

Тавсиф

Продается 1/3/9 Своя квартира, в новостройке от Assalom Durmon Golden House. В квартире евроремонт, современная мебель и техника. Депозит 200 у.е. (возвращается при окончании срока аренды). Карасу 6, Дурмон Йули 48. Мирзо Улугбекский район.

Ипотека рассматривается.

В квартире есть: Интернет, Холодильник, Телевизор, Кондиционер, Стиральная машина, Кухня, Балкон

Рядом есть: Больница, поликлиника, Детская площадка, Детский сад, Остановки, Парк, зелёная зона, Стоянка, Супермаркет, магазины, Школа

SalomUy шарҳи

SalomUy да тақдим этилган Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani, Avayxon mahalla fuqarolar yigʻini, 5-mavze, Qorasuv dahasi, Doʻrmon yoʻli koʻchasi, 48 манзилида жойлашган кўчмас мулк — айнан сиз излаган вариант. Умумий майдони 38 м² бўлган 1 хонали квартира — яшаш ёки инвестиция учун фойдали харид. Ушбу вариантни балкон ва бирлаштирилган санузел жозибалироқ қилади. Харидорлар учун савдолашиш имконияти мавжуд. Ҳудуд ривожланган инфратузилмаси билан ажралиб туради: умумий овқатланиш масканлари, диний объектлар, шунингдек табиат қўйнида дам олиш ҳудудлари.

Харитада

Текшириб кўринг, бу жойга етиб бориш қулайми?

Йўлни кўрсатиш

Эълон билан муаммо юзага келдими?

Бизга хабар беринг ва биз муаммони ўрганиб чиқамиз

Яқин атрофдаги эълонлар

2004645

91 000 USD

2 220 USD/м²

1 хонали, 41 м², 1-қават

/9

Toshkent, Yashnobod tumani

2002625

68 000 USD

1 046 USD/м²

3 хонали, 65 м², 4-қават

/4

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2005495

69 000 USD

1 380 USD/м²

2 хонали, 50 м², 2-қават

/4

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2005490

110 000 USD

1 279 USD/м²

3 хонали, 86 м², 4-қават

/5

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2005025

39 700 USD

1 470 USD/м²

1 хонали, 27 м², 1-қават

/3

Toshkent, Yashnobod tumani

2005015

125 000 USD

1 374 USD/м²

4 хонали, 91 м², 3-қават

/5

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2005000

125 000 USD

2 778 USD/м²

2 хонали, 45 м², 8-қават

/10

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2004945

65 000 USD

1 250 USD/м²

2 хонали, 52 м², 2-қават

/5

Toshkent, Yunusobod tumani

2004915

115 000 USD

1 643 USD/м²

3 хонали, 70 м², 4-қават

/9

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2004910

175 000 USD

1 944 USD/м²

3 хонали, 90 м², 3-қават

/7

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

Ўхшаш эълонлар

2005045

65 000 USD

1 625 USD/м²

1 хонали, 40 м², 1-қават

Toshkent, Yashnobod tumani

2004920

60 000 USD

2 069 USD/м²

1 хонали, 29 м², 1-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2004795

53 300 USD

1 441 USD/м²

1 хонали, 37 м², 1-қават

/7

Toshkent, Yunusobod tumani

2004175

58 700 USD

1 304 USD/м²

1 хонали, 45 м², 9-қават

/10

Toshkent, Yunusobod tumani

2004055

55 500 USD

1 321 USD/м²

1 хонали, 42 м², 3-қават

/4

Toshkent, Yunusobod tumani

2003960

58 000 USD

1 933 USD/м²

1 хонали, 30 м², 1-қават

/1

Toshkent, Chilonzor tumani

2003330

61 900 USD

1 450 USD/м²

1 хонали, 42.7 м², 1-қават

/2

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2003595

73 000 USD

1 825 USD/м²

1 хонали, 40 м², 1-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2003525

47 500 USD

1 250 USD/м²

1 хонали, 38 м², 1-қават

/9

Toshkent, Mirobod tumani

2003310

56 000 USD

1 333 USD/м²

1 хонали, 42 м², 6-қават

/9

Toshkent, Chilonzor tumani