logo
Савдолашиш мумкин

2-хонали, 51 м², 9/12 қават

110 000 USD

2 157 USD/м²

АхмадбекРиелтор
Жойшлаштирилган 18.05.2026
3 та кўриш
Сотувда 2 хонали квартира, 51 м²

Манзил

Toshkent, Shayxontohur tumani, Koʻhota mahalla fuqarolar yigʻini, Koʻhota koʻchasi, 75В

Хонадон ҳақида

Умумий майдон

51 м²

Балкон

Балкон

Санузел

Бирлаштирилган

Қават

9/12

Тавсиф

Продается Квартира в Новостройке с Отлично Локакацией

Район: Шайхонтохур

Адрес: ЖК Кох Ота (Koh Ota)

Ориентир: ТРЦ Rivera

• Комнат: 2

• Этаж: 9

• Этажность: 12

• Площадь: 51 м2

• Ремонт: Евро

• Телевизор: Есть

• Мебелированная: Полностью

• Кадастр: Есть

В квартире есть: Интернет, Телефон, Холодильник, Телевизор, Кондиционер, Кабельное ТВ, Стиральная машина, Кухня, Балкон

Рядом есть: Больница, поликлиника, Детская площадка, Детский сад, Остановки, Парк, зелёная зона, Развлекательные заведения, Рестораны, кафе, Стоянка, Супермаркет, магазины, Школа

SalomUy шарҳи

SalomUy да тақдим этилган Toshkent, Shayxontohur tumani, Koʻhota mahalla fuqarolar yigʻini, Koʻhota koʻchasi, 75В манзилида жойлашган кўчмас мулк — айнан сиз излаган вариант. Умумий майдони 51 м² бўлган 2 хонали квартира — яшаш ёки инвестиция учун фойдали харид. Ушбу вариантни балкон ва бирлаштирилган санузел жозибалироқ қилади. Харидорлар учун савдолашиш имконияти мавжуд. Ҳудуд ривожланган инфратузилмаси билан ажралиб туради: тиббий хизматлар, йирик савдо марказлари, шунингдек кафе ва дам олиш жойлари.

Харитада

Текшириб кўринг, бу жойга етиб бориш қулайми?

Йўлни кўрсатиш

Эълон билан муаммо юзага келдими?

Бизга хабар беринг ва биз муаммони ўрганиб чиқамиз

Яқин атрофдаги эълонлар

2002965

31 000 USD

1 033 USD/м²

1 хонали, 30 м², 8-қават

/10

Toshkent, Yashnobod tumani

2005480

123 000 USD

1 482 USD/м²

3 хонали, 83 м², 1-қават

/9

Toshkent, Yunusobod tumani

2005470

120 000 USD

1 558 USD/м²

3 хонали, 77 м², 2-қават

/5

Toshkent, Olmazor tumani

2005025

39 700 USD

1 470 USD/м²

1 хонали, 27 м², 1-қават

/3

Toshkent, Yashnobod tumani

2005000

125 000 USD

2 778 USD/м²

2 хонали, 45 м², 8-қават

/10

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2004955

330 000 USD

1 320 USD/м²

6+ хонали, 250 м², 7-қават

/8

Toshkent, Yunusobod tumani

2004950

175 000 USD

1 423 USD/м²

5 хонали, 123 м², 9-қават

/9

Toshkent, Olmazor tumani

2004925

190 000 USD

1 226 USD/м²

5 хонали, 155 м², 2-қават

/4

Toshkent, Olmazor tumani

2004905

178 000 USD

2 697 USD/м²

3 хонали, 66 м², 3-қават

/12

Toshkent, Yashnobod tumani

2004900

114 999 USD

1 474 USD/м²

3 хонали, 78 м², 9-қават

/10

Toshkent, Yunusobod tumani

Ўхшаш эълонлар

2005000

125 000 USD

2 778 USD/м²

2 хонали, 45 м², 8-қават

/10

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2004990

79 000 USD

1 362 USD/м²

2 хонали, 58 м², 2-қават

/5

Toshkent, Yunusobod tumani

2004665

102 000 USD

1 645 USD/м²

2 хонали, 62 м², 1-қават

/4

Toshkent, Uchtepa tumani

2004265

100 000 USD

1 538 USD/м²

2 хонали, 65 м², 3-қават

/10

Toshkent, Yunusobod tumani

2004285

126 000 USD

1 909 USD/м²

2 хонали, 66 м², 4-қават

/9

Toshkent, Yashnobod tumani

2003955

78 000 USD

1 393 USD/м²

2 хонали, 56 м², 4-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2003935

79 200 USD

1 650 USD/м²

2 хонали, 48 м², 2-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2004160

82 500 USD

1 473 USD/м²

2 хонали, 56 м², 5-қават

/9

Toshkent, Yunusobod tumani

2004155

85 500 USD

1 474 USD/м²

2 хонали, 58 м², 3-қават

/5

Toshkent, Yunusobod tumani

2003615

91 000 USD

1 625 USD/м²

2 хонали, 56 м², 3-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani