logo

3-хонали, 103 м², 4/12 қават

205 000 USD

1 990 USD/м²

СамандарМулк эгаси
Жойшлаштирилган 08.05.2026
29 та кўриш
Сотувда 3 хонали квартира, 103 м²

Манзил

Toshkent, Yakkasaroy tumani, Abdulla Qahhor mahalla fuqarolar yigʻini, Nukus koʻchasi, 52

Хонадон ҳақида

Умумий майдон

103 м²

Санузел

Алохида

Қават

4/12

Уй ҳақида

Қурилган йили

2023

Тавсиф

3 хонали квартира(студия) сотилади — Яккасарой

Яккасарой тумани, Pyramid Tower рўпарасида

ЖК E-ONE, янги қурилган уй

12 қаватли бинода, квартира 4-қаватда

Майдони: 103 м²

3 та ётоқхона + кенг меҳмонхона (студия)

Квартира мутлақо янги дизайнерлик ремонт билан, яшашга тайёр.

Қулайликлар:

Кенг меҳмонхона + ошхона студия

3 та ёруғ ётоқхона

Инфратузилмаси ривожланган ҳудуд.

Катта оила учун жуда мос ёки инвестиция учун идеал вариант.

Продаётся 4-комнатная квартира — Яккасарай

Яккасарайский район, напротив Pyramid Tower

ЖК E-ONE, новостройка

Дом 12-этажный, квартира на 4 этаже

Площадь: 103 м²

3 отдельные спальни + просторная гостиная-студия

Квартира с абсолютно новым дизайнерским ремонтом, полностью готова к заселению. Использованы качественные материалы, современное освещение, продуманная планировка.

Преимущества:

Просторная гостиная + кухня студия

3 светлые спальни

Современная ванная комната с душевой кабиной

Большие шкафы и зоны хранения

Встроенная кухня

Кондиционеры

Тёплые полы

Панорамные окна

Качественная мебель и техника

Интерьер выполнен в современном минималистичном стиле.

Отличная локация: развитая инфраструктура, рядом магазины, кафе, школы, удобная транспортная развязка.

Отличный вариант для большой семьи или инвестиций.

Звоните — организуем просмотр.

В квартире есть: Интернет, Телефон, Холодильник, Телевизор, Кондиционер, Кабельное ТВ, Стиральная машина, Кухня

Рядом есть: Больница, поликлиника, Школа, Детская площадка, Детский сад, Остановки, Парк, зелёная зона, Развлекательные заведения, Рестораны, кафе, Стоянка, Супермаркет, магазины

SalomUy шарҳи

SalomUy Toshkent, Yakkasaroy tumani, Abdulla Qahhor mahalla fuqarolar yigʻini, Nukus koʻchasi, 52 манзили бўйича кўчмас мулк сотиб олишни таклиф қилади. Умумий майдони 103 м² бўлган 3 хонали квартира сиз ва оилангиз учун шинам ва қулай уйга айланади. Квартиранинг афзалликларига қуйидагилар киради: алохида санузел. Ушбу ҳудудда қулай ҳаёт учун барча зарур шароитлар мавжуд: тиббий муассасалар, кафе ва дам олиш жойлари, диний объектлар.

Харитада

Текшириб кўринг, бу жойга етиб бориш қулайми?

Йўлни кўрсатиш

Эълон билан муаммо юзага келдими?

Бизга хабар беринг ва биз муаммони ўрганиб чиқамиз

Яқин атрофдаги эълонлар

2005045

65 000 USD

1 625 USD/м²

1 хонали, 40 м², 1-қават

Toshkent, Yashnobod tumani

2005020

47 000 USD

1 880 USD/м²

1 хонали, 25 м², 9-қават

/9

Toshkent, Yashnobod tumani

2005010

184 000 USD

1 227 USD/м²

6+ хонали, 150 м², 1-қават

/8

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2003950

86 000 USD

1 323 USD/м²

3 хонали, 65 м², 3-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2004935

120 000 USD

2 500 USD/м²

1 хонали, 48 м², 1-қават

/4

Toshkent, Mirobod tumani

2004930

29 200 USD

1 460 USD/м²

1 хонали, 20 м², 4-қават

/4

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004920

60 000 USD

2 069 USD/м²

1 хонали, 29 м², 1-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

2004880

440 000 USD

4 783 USD/м²

3 хонали, 92 м², 6-қават

/7

Toshkent, Shayxontohur tumani

2004785

160 000 USD

1 928 USD/м²

3 хонали, 83 м², 4-қават

/9

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2003620

73 500 USD

1 413 USD/м²

2 хонали, 52 м², 3-қават

/4

Toshkent, Chilonzor tumani

Ўхшаш эълонлар

2004910

175 000 USD

1 944 USD/м²

3 хонали, 90 м², 3-қават

/7

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2004785

160 000 USD

1 928 USD/м²

3 хонали, 83 м², 4-қават

/9

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2002540

165 000 USD

1 988 USD/м²

3 хонали, 83 м², 7-қават

/9

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004405

198 000 USD

2 106 USD/м²

3 хонали, 94 м², 8-қават

/10

Toshkent, Yashnobod tumani

2003875

150 000 USD

1 429 USD/м²

3 хонали, 105 м², 9-қават

/9

Toshkent, Chilonzor tumani

2003865

193 000 USD

2 121 USD/м²

3 хонали, 91 м², 5-қават

/5

Toshkent, Olmazor tumani

2003490

178 000 USD

2 145 USD/м²

3 хонали, 83 м², 3-қават

/4

Toshkent, Yunusobod tumani

2003070

189 000 USD

1 871 USD/м²

3 хонали, 101 м², 9-қават

/11

Toshkent, Yunusobod tumani

2006515

145 000 USD

1 394 USD/м²

3 хонали, 104 м², 3-қават

/9

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2005920

160 000 USD

1 553 USD/м²

3 хонали, 103 м², 4-қават

/11

Toshkent, Sergeli tumani