logo
Сотувчи тасдиқланди
Савдолашиш мумкин

1-хонали, 30 м², 8/10 қават

31 000 USD

1 033 USD/м²

MilannaМулк эгаси
Жойшлаштирилган 28.03.2026
51 та кўриш
Сотувда 1 хонали квартира, 30 м²
Сотувда 1 хонали квартира, 30 м²

Манзил

Toshkent, Yashnobod tumani, Choʻlpon mahalla fuqarolar yigʻini, 8

Хонадон ҳақида

Умумий майдон

30 м²

Балкон

Балкон

Яшаш майдони

30 м²

Санузел

Бирлаштирилган

Қават

8/10

Уй ҳақида

Қурилган йили

2026

Лифт

1 йўловчи, 1 юк учун

Газ

Бор

Тавсиф

Продаётся квартира своя!!! .. кадастр на дом вышел.. кадастр на квартиру выходит в июле..(на данный момент можно сделать переуступку) Далее квартира будет стоить дороже.(в Жилом Комплексе Янгиабад Резиденс
Яшнабадский район,Массив Курувчилар(Панельный)
1 Комнатная
30м2
8 этаж
10 этажный дом
Кирпичной постройки
Закрытая территория
детские площадки
охрана 24/7
Подземная парковка (реальному клиенту будет скидка)

SalomUy шарҳи

SalomUy Toshkent, Yashnobod tumani, Choʻlpon mahalla fuqarolar yigʻini, 8 манзили бўйича кўчмас мулк сотиб олишни таклиф қилади. Умумий майдони 30 м² бўлган 1 хонали квартира сиз ва оилангиз учун шинам ва қулай уйга айланади. Квартиранинг афзалликларига қуйидагилар киради: балкон ва бирлаштирилган санузел. Харид вақтида қуйидаги имкониятлар мавжуд: савдолашиш. Ҳудуд ривожланган инфратузилмаси билан ажралиб туради: йирик савдо марказлари, тиббий муассасалар, шунингдек кафе ва дам олиш жойлари.

Харитада

Текшириб кўринг, бу жойга етиб бориш қулайми?

Йўлни кўрсатиш

Эълон билан муаммо юзага келдими?

Бизга хабар беринг ва биз муаммони ўрганиб чиқамиз

Яқин атрофдаги эълонлар

2005045

65 000 USD

1 625 USD/м²

1 хонали, 40 м², 1-қават

Toshkent, Yashnobod tumani

2005025

39 700 USD

1 470 USD/м²

1 хонали, 27 м², 1-қават

/3

Toshkent, Yashnobod tumani

2005020

47 000 USD

1 880 USD/м²

1 хонали, 25 м², 9-қават

/9

Toshkent, Yashnobod tumani

2005010

184 000 USD

1 227 USD/м²

6+ хонали, 150 м², 1-қават

/8

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2005000

125 000 USD

2 778 USD/м²

2 хонали, 45 м², 8-қават

/10

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

2003925

166 000 USD

1 844 USD/м²

3 хонали, 90 м², 4-қават

/10

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004955

330 000 USD

1 320 USD/м²

6+ хонали, 250 м², 7-қават

/8

Toshkent, Yunusobod tumani

2004935

120 000 USD

2 500 USD/м²

1 хонали, 48 м², 1-қават

/4

Toshkent, Mirobod tumani

2004930

29 200 USD

1 460 USD/м²

1 хонали, 20 м², 4-қават

/4

Toshkent, Yakkasaroy tumani

2004915

115 000 USD

1 643 USD/м²

3 хонали, 70 м², 4-қават

/9

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani

Ўхшаш эълонлар

2005025

39 700 USD

1 470 USD/м²

1 хонали, 27 м², 1-қават

/3

Toshkent, Yashnobod tumani

2004855

25 000 USD

1 136 USD/м²

1 хонали, 22 м², 2-қават

/4

Toshkent, Mirzo Ulugʻbek tumani